Domy Drewniane Bartek - dlaczego My?

1. TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Istniejemy na rynku już od 40 lat. Posiadamy bogate doświadczenie w budowie domów drewnianych które teraz nam pomaga i wyróżnia z pośród innych firm. Dowodem tego są realizacji w Polsce jak i za granicą. Domy drewniane to nasza pasja! Do tej pory zbudowaliśmy już 500 domów!!!

2. 30 LAT GWARANCJI  

Dlaczego tak długo? W naszej firmie przygotowujemy wszystkie elementy niezbędne do budowy domów jak również do jego wykończenia: okna, drzwi, schody, podłogi itp. Drewno suszymy we własnejsterowanej komputerowo suszarni, posiadamy bogaty park maszynowy. Nie zamawiamy materiału na zewnątrz co daje nam gwarancję jakości!     

3. POMAGAMY NA KAŻDYM ETAPIE

Każdy od momentu wysłania zapytania o wycenę ma dedykowanego opiekuna, do którego może się zwrócić z każdym pytaniem dotyczącym budowy domu. Działamy kompleksowo - po podpisaniu umowy pomagamy i doradzamy na każdym etapie.

4. DAJEMY SZEROKI WYBÓR OFERTY

Zbudowaliśmy ponad 500 domów w konstrukcji szkieletowej jak również z bali okrągłych, prostokątnych i z bali klejonych. U nas nie musisz się ograniczać. Mamy doświadczenie w budowaniu każdego typu domów drewnianych!

5. ZBUDUJEMY I WYKOŃCZYMY – WSZYSTKO DLA CIEBIE

Nie tylko wybudujemy Tobie dom - co oferuje także konkurencja - ale również go wykończymy nawet pod klucz. To Ty wybierzesz standard i styl wykończenia. My zadbamy o resztę!

6. ELASTYCZNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Nasza baza gotowych projektów, które możemy zrealizować w zasadzie od ręki jest olbrzymia. Najbardziej cieszą nas jednak indywidualne zamówienia inwestora - nie boimy się nowych wyzwań! Chętnie doradzimy lub też przygotujemy nowy, dedykowany projekt specjalnie dla Ciebie!

7. RZETELNOŚĆ I DOTRZYMYWANIE TERMINÓW

Nie idziemy na masówkę dzięki temu masz pewność, że terminy będą dotrzymane.
Podstawowa wartość naszej firmy oznaczają dotrzymywanie obietnic składanych Klientom.

8. PROSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

Jesteśmy firmą rodzinną, a nie dużą korporacją, mamy możliwość dopieszczenia każdego zlecenia. Twoje zlecenie nie trafia do jakiś departamentów i później nie wiadomo co się z nim dzieje. U nas masz dedykowanego opiekuna.  

9.  KREDYT, FINANSOWANIE , DOFINANSOWANIE

Pomagamy zorganizować kredyt w banku, podpowiadamy jak uzyskać dofinansowanie unijne, śledzimy informacje o nowych projektach unijnych do których można wnioskować o dotacje. Do Polski zbliżają się przepisy UE o domach energooszczędnych, to właśnie dla tej technologii będą największe preferencje w bankach