Zapytaj
o szczegóły

zbudujemy Twój nowy dom:

ZADZWOŃ 83 352 76 86 LUB NAPISZ biuro@domy-bartek.pl
Domy drewniane

Budowa domu to marzenie wielu osób, młodych rodzin i statecznych dojrzałych rodziców.

Dom to wolność, to pełna swoboda i możliwość pełnego korzystania z życia.

Zacznij spełniać swoje marzenia o nowym domu już dziś.
Wybierz rodzinną firmę z tradycjami, przywiązaniem do najważniejszych zasad rzemiosła - solidności, rzetelności i odpowiedzialności.

zaufaj naszemu doświadczeniu
Właściciele i Pracownicy Firmy BARTEK


 
Referencje
Domy Drewniane Bartek? Tylko pozytywne opinie. Firma jest rodzinna, nie ma rozbudowanej administracji, wszystkie ustalenia mogłem zrobić z właścicielem, który jest w tej branży od ponad 30 lat. To ważne dla takiego inwestora jak ja - możliwość rozmowy z kimś kto zna wszystkie aspekty budowy domu drewnianego i pomaga unikać błędnych decyzji inwestycyjnych. Polecam!
Krzysztof z Warszawy
Mieszkamy poza Polską ale serce zostało w rodzinnym kraju. Właśnie dlatego postanowiliśmy powierzyć budowę domu firmie z Polski, najlepiej takiej z rodzinnymi tradycjami i solidnym podejściem do rzemiosła. Wybór firmy Domy Drewniane Bartek to była dobra i przemyślana decyzja. Dziś z dumą mówimy naszym szwajcarskim sąsiadom "Nasz dom wybudowała firma z Polski, z Radzynia Podlaskiego"
Edyta ze Szwajcarii
Duża działka to przywilej inwestora ale przede wszystkim olbrzymie wyzwanie. Na szczęście projektanci z Domów Drewnianych Bartek potrafili sprostać moim oczekiwaniom i tak między nami pomogli też spełnić moje marzenie. Teraz gdy patrzę na gotowy dom myśliwski mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę kolejnym inwestorom. Jeżeli budować dom to tylko z Domami Drewnianymi Bartek.
Cezary z Radzynia
Firmie powierzyłem niezwykle ważne dla mnie inwestycje. Postawienie domu i dwóch wiat na Mazurach. Dobre tempo pracy już od momentu wstępnych analiz nie zmieniło się także przy realizacji. Po prostu uporali się z budową naprawdę szybko i przy tym bardzo solidnie. Mam przekonanie, że jakość i rzetelność docenią również inni inwestorzy - polecam!
Krzysztof z Siedlec
Firm oferujących domy drewniane jest bardzo dużo, dlatego szukaliśmy opinii klientów w internecie. Kilka osób poleciło nam Domy Drewniane Bartek wskazując na rzetelność usługi, dobre ceny oraz dotrzymywanie terminów. Teraz ja polecam Domy Drewniane Bartek kolejnym osobom.
Tomasz z Lublina
Nasze realizacje
   
Partnerzy
x
Wypełnij poniższy formularz, aby zobaczy ofertę (plik otworzy się w tej samej karcie, proszę czekać na jego załadowanie)