Dlaczego My

1. TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Istniejemy na rynku już od 40 lat. Bogate doświadczenie w budowie domów drewnianych nabyte przez te lata pomaga nam oraz wyróżnia na tle innych firm. Dowodem tego są realizacji w Polsce jak i za granicą. Domy drewniane to nasza pasja! Do tej pory zbudowaliśmy już ponad 500 domów!!!

2. 15 LAT GWARANCJI NA KONSTRUKCJE I 3 LATA NA INNE ELEMENTY 

Dlaczego tak długo? W naszej firmie przygotowujemy wszystkie elementy niezbędne do budowy domów jak również do jego wykończenia: okna, drzwi, schody, podłogi itp. Drewno suszymy we własnej sterowanej komputerowo suszarni, posiadamy bogaty park maszynowy. Nie zamawiamy materiału z zewnątrz co daje nam gwarancję jakości!     

3. POMAGAMY NA KAŻDYM ETAPIE

Każdy od momentu wysłania zapytania o wycenę ma dedykowanego opiekuna, do którego może się zwrócić z każdym pytaniem dotyczącym budowy domu. Działamy kompleksowo - po podpisaniu umowy pomagamy i doradzamy na każdym etapie.

4. DAJEMY SZEROKI WYBÓR OFERTY

Zbudowaliśmy ponad 500 domów: w konstrukcji szkieletowej, z bali okrągłych, prostokątnych i z bali klejonych. U nas nie musisz się ograniczać. Mamy doświadczenie w budowaniu każdego typu domów drewnianych!

5. ZBUDUJEMY I WYKOŃCZYMY – WSZYSTKO DLA CIEBIE

Nie tylko wybudujemy Tobie dom - co oferuje także konkurencja - ale również go wykończymy w drewnie. To Ty wybierzesz standard i styl wykończenia. My zadbamy o resztę!

6. ELASTYCZNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Projekty występujące na naszej stronie są przykładowo wycenione. To Ty wybierasz swój projekt a my go wybudujemy według TWOICH potrzeb.  95%  realizacji wykonujemy na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów. Jeżeli nie możesz zdecydować się na żaden projekt, chętnie doradzimy lub też przygotujemy nowy, dedykowany specjalnie dla Ciebie!

7. RZETELNOŚĆ I DOTRZYMYWANIE TERMINÓW

Nie idziemy na masówkę dzięki temu masz pewność, że terminy będą dotrzymane. 
Podstawowa wartość naszej firmy oznaczają dotrzymywanie obietnic składanych Klientom.

8. PROSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

Jesteśmy firmą rodzinną, a nie dużą korporacją, mamy możliwość udoskonalenia każdego zlecenia według potrzeb Inwestora. Możesz być na bieżąco z postępami Twojego zamówienia. U nas masz dedykowanego opiekuna, który postara udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiedzieć na Twoje pytania! 

9.  KREDYT, FINANSOWANIE , DOFINANSOWANIE

Pomagamy zorganizować kredyt w banku,śledzimy informacje o nowych dofinansowaniach dla domów drewnianych. 
Jak skorzystać z oferty?


Wybierz spośród propozycji jakie dla Ciebie przygotujemy

Spotkaj się z nami i zadaj wszystkie pytania bezpośrednio

Podpisujemy umowę i wspólnie pracujemy aby powstał Twój DOM
Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin
LUB
 
x
Wypełnij poniższy formularz, aby zobaczy ofertę (plik otworzy się w tej samej karcie, proszę czekać na jego załadowanie)