Historia firmy

Historia naszej firmy zaczyna się w 1977r.
Mirosław Bober zakłada firmę stolarską "Bartek"

Jesteśmy pionierami polskiego rynku domów z drewna
Początkowo nasza firma skupiała się na wykonywaniu szeroko pojętych usług stolarskich i produkcji altan ogrodowych. Znajomość surowca, doświadczenie i rzetelność doceniana przez Klientów pozwoliła nam z sukcesem rozpocząć budowę domów letniskowych i całorocznych domów z drewna. Dziś marka Domy Drewniane Bartek to tradycja umiejętnie korzystająca z możliwości nowoczesnych technologii.

Rodzinne przedsiębiorstwo
Kolejne pokolenie od kilku lat ma realny wpływ na rozwój i przyszłość naszej firmy. Dziś współwłaścicielami Fabryki są ojciec i córka - Mirosław Bober i Ewa Niewęgłowska. 

Ekspansja w Europie
Marka Domy Drewniane Bartek wkracza na kolejne rynki poza granicami Polski. W krótkim czasie wykonaliśmy szereg inwestycji w Danii, Norwegii, Grecji, Hiszpanii, Niemczech i Francji i w każdym z tych krajów zadowoleni klienci szczerze polecają zainteresowanym budową domu z drewna przez polską firmę z Radzynia Podlaskiego.

Technologia
Domy Drewniane Bartek to nowoczesny, rozbudowany i ciągle doskonalony park maszyn, wyposażony w najnowocześniejsze maszyny:
  • centrum ciesielskie CNC firmy Hundegger K2i;
  • suszarnię sterowaną komputerowo;
  • kilka linii technologicznych.
Jak skorzystać z oferty?


Wybierz spośród propozycji jakie dla Ciebie przygotujemy

Spotkaj się z nami i zadaj wszystkie pytania bezpośrednio

Podpisujemy umowę i wspólnie pracujemy aby powstał Twój DOM
Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin
LUB
 
x
Wypełnij poniższy formularz, aby zobaczy ofertę (plik otworzy się w tej samej karcie, proszę czekać na jego załadowanie)