O nas

Domy Drewniane Bartek to Polska marka stworzona na fundamencie rodzinnej firmy z tradycjami sięgającymi początków branży domów drewnianych w naszym kraju. 

W codziennych relacjach z inwestorami dążymy do tego aby marka Domy Drewniane Bartek kojarzyła się z rzetelnością, odpowiedzialnym podejściem do procesu budowy domu oraz najwyższą jakością dzięki zaangażowaniu w proces budowy domów i nowoczesnej technologii.,  

Domy Drewniane Bartek to uczciwość i szacunek do rzemiosła. Mówimy inwestorom o tym, co zamierzamy robić i czynimy to, co obiecaliśmy. Nie mamy nic do ukrycia, jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania. Zawsze jesteśmy transparentni i uczciwi.

Domy Drewniane Bartek to marka pomagająca spełniać marzenia. Marzenia o nowym domu lub "drugim domu" w ulubionej miejscowości wypoczynkowej. Marzenia, w których dom jest miejscem odpoczynku, spotkań z rodziną, miejscem celebrowania ważnych wydarzeń i obserwacji jak następne pokolenia wychodzą w świat z rodzinnego gniazda. 

Domy Drewniane Bartek - poznaj Nas bliżej i zacznij spełniać swoje marzenia o nowym domu...


Jak skorzystać z oferty?


Wybierz spośród propozycji jakie dla Ciebie przygotujemy

Spotkaj się z nami i zadaj wszystkie pytania bezpośrednio

Podpisujemy umowę i wspólnie pracujemy aby powstał Twój DOM
Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin
LUB
 
x
Wypełnij poniższy formularz, aby zobaczy ofertę (plik otworzy się w tej samej karcie, proszę czekać na jego załadowanie)