Budowa domu z drewna

Domy z drewna większości z nas kojarzą się najczęściej z niewielkimi domkami letniskowym, dlatego też w Polsce przeważają głównie tradycyjne zabudowy murowane. Zaobserwowano jednak, że w ostatnich latach nastąpił znaczny przełom, który doprowadził do tego, iż domy z bali zaczęły „wyrastać” niczym grzyby po deszczu i to w przeróżnych regionach naszego kraju. Jednym z liderów tego rynku jest firma “Domy Drewniane Bartek” z Radzynia Podlaskiego.Głównym powodem, dla którego domy z bali cieszą się coraz większym zainteresowaniem jest ich przystępna cena. Takie zabudowania mogą być nawet o jedną trzecią tańsze od klasycznych domów murowanych - wyjaśniają specjaliści z firmy Domy Drewniane Bartek (Radzyń Podlaski www.domybartek.pl )

Ponadto postawienie domu z drewna zajmuje znacznie mniej czasu, niż w przypadku tradycyjnych zabudowań. W zależności od wielkości obiektu waha się on od 4 do 8 tygodni. W przypadku domów murowanych budowa jest natomiast rozciągnięta w czasie, a między jej kolejnymi etapami konieczne są przerwy technologiczne. Decydując się na dom z drewna eliminujemy zatem liczne prace murarskie i nie musimy czekać na wyschnięcie zaprawy. Wystarczy jedynie połączyć ze sobą specjalnie przygotowane do tego moduły. Nie ogranicza nas też pogoda domy z bali możemy stawiać bowiem nawet zimą.

Największą zaletą domów drewnianych jest szybki czas montażu. W zależności od wybranej technologii, dom może powstać w kilka miesięcy, a czasem nawet w kilka tygodni. Dobrze wysuszone i zaimpregnowane drewno może być bardzo trwałym i funkcjonalnym materiałem konstrukcyjnym. Posiada zdolność do samoregulacji wilgotności, dzięki czemu we wnętrzu panuje korzystny mikroklimat. To właśnie dlatego całoroczne domy z drewna posiadają opinie zdrowych i przyjaznych w użytkowaniu. Ich dużym atutem są także atrakcyjne ceny budowy.Domy Drewniane Bartek, czekamy na Twoje zapytanie: biuro@domy-bartek.pl
Jak skorzystać z oferty?


Wybierz spośród propozycji jakie dla Ciebie przygotujemy

Spotkaj się z nami i zadaj wszystkie pytania bezpośrednio

Podpisujemy umowę i wspólnie pracujemy aby powstał Twój DOM
Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin
LUB
 
x
Wypełnij poniższy formularz, aby zobaczy ofertę (plik otworzy się w tej samej karcie, proszę czekać na jego załadowanie)