Dom drewniany - tradycja i styl życia

Wybór domu drewnianego z bali to wybór stylu życia. Decyzja o budowie domu drewnianego wiąże się ze zmianą jego tempa. Domów drewnianych nie buduje się byle gdzie, zazwyczaj są to miejsca w „pięknych okolicznościach przyrody”. Budowa domu z drewna wiąże się ze zmianą życiowych celów, z uspokojeniem i odnalezieniem nowych wartości. Dom drewniany to lepszy kontakt z naturą i życie zgodne ze zmieniającymi się porami roku i rytmem przyrody. Jeżeli ktoś ma naturę perfekcjonisty, powinien swoje nawyki zostawić w poprzednim domu. Dom drewniany wymaga od inwestora pewnego luzu, tolerancji i zaufania. To cechy, które dobrze się w życiu sprawdzają, dlatego dom drewniany może pozytywnie zmienić nasze relacje ze światem. Budowa domu drewnianego  powinna przebiegać w pełnej harmonii i wzajemnym szacunku. Oferowana przez nas kompleksowość zapewnia minimum zaangażowania, co oznacza „spokojną głowę” Klienta, a zarazem maksimum odpowiedzialności za budowę bez szukania winnych na zewnątrz. Całość spaja precyzyjna umowa, która nie zostawia miejsca na niedomówienia i spory, a która jest precyzyjnie przez nas realizowana zarówno w odniesieniu do jakości, jak i terminów. 

Dzisiejsi architekci myśląc o nowych budynkach zastanawiają się jak nie zeszpecić krajobrazu. Jedni maskują swoje budynki roślinnością inni ukrywają je pod ziemią, jeszcze inni są zdania, że w naturalnym krajobrazie w ogóle nie wolno budować. Dawniej inaczej bywało. Dzieła ludzkie nie tylko nie szpeciły dzieł bożych, ale często je uzupełniały, ponieważ  w tradycyjnym budownictwie  kolejne pokolenia poprawiały dzieło przodków tak, żeby było piękniejsze i bardziej trwałe. I tak przez setki lat, aż powstał produkt doskonały. Bardzo różnorodny, bo precyzyjnie dostosowany do warunków życia, klimatu i dostępnego budulca. Jeden człowiek, choćby najbardziej genialny, sam by tego nie wymyślił. Dlatego budownictwo regionalne  ma cechy produktu doskonałego zarówno pod względem urody, trwałości jak i praktyczności. Nasza firma czerpie pełnymi garściami z tradycji, dzięki czemu nasze budynki są niewątpliwą ozdobą okolicy, w której się znajdują.

Proszę skierować do nas zapytanie na adres biuro@domy-bartek.pl
Jak skorzystać z oferty?


Wybierz spośród propozycji jakie dla Ciebie przygotujemy

Spotkaj się z nami i zadaj wszystkie pytania bezpośrednio

Podpisujemy umowę i wspólnie pracujemy aby powstał Twój DOM
Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin
LUB
 
x
Wypełnij poniższy formularz, aby zobaczy ofertę (plik otworzy się w tej samej karcie, proszę czekać na jego załadowanie)