Poznaj 5 powodów, dla których warto wybudować dom z drewna

Wiele z nas boi się spełnić swoje marzenia o przytulnym, drewnianym domu. To duży błąd - obecne technologie pozwalają na wybudowanie konstrukcji z drewna, która będzie naprawdę stabilna i trwała! Poznaj 5 najważniejszych zalet tego rozwiązania i zdecyduj sama, czy warto budować drewniany dom!

1. Krótki czas budowy

Na ukończenie budowy murowanego domu trzeba długo czekać. I to pomijając aspekty finansowe! Nawet przy dużym nakładzie środków, efekt nie może zostać osiągnięty od razu. Zbyt szybko ukończona konstrukcja byłaby nietrwała. Mury muszą wysychać co najmniej przez kilka miesięcy, a wielu fachowców jest zdania, że jeśli dom nie "odstoi" przez zimę, nie będzie nadawał się do zamieszkania.

Przy tworzeniu drewnianej konstrukcji budynku ten problem całkowicie znika! Jeśli zależy ci na czasie, drewniany domek można wybudować już w parę miesięcy.

2. Łatwiejszy remont

Wprawdzie przy budowie domu mało kto myśli już o jego remoncie, z czasem jednak ta kwestia staje się palącym problemem. Zwłaszcza, jeśli musisz np. wymienić całą instalację...

W drewnianym domu nie trzeba skuwać ścian, a wszelkiego rodzaju renowacje stają się dużo łatwiejsze!

3. Dowolność momentu rozpoczęcia budowy

Prac przy budowaniu murowanego domu nie można prowadzić zimą. Niesprzyjające warunki atmosferyczne skutecznie opóźniają postępy budowy. Drewniana konstrukcja nie jest objęta żadnymi ograniczeniami związanymi z porą roku - prace mogą rozpocząć się w dowolnym momencie.

4. Nieaktualność mitów związanych z drewnianymi domami

Na temat domów wykonanych z drewna krąży wiele mitów. Większość z nich jest już mocno zdezaktualizowana! Nowoczesne technologie sprawiają, że konstrukcje nie są wcale podatne na ogień. Drewniane elementy są tak wysokiej jakości, że nie należy również obawiać się problemów z utrzymaniem odpowiedniej temperatury wewnątrz mieszkania.

5. Przytulny wygląd

Najbardziej oczywistym powodem, dla którego warto zdecydować się na dom z drewna, jest po prostu jego niezwykle atrakcyjny wygląd. Urokliwe i przytulne wnętrza podobają się chyba wszystkim!Szukając w Internecie sprawdzonego wykonawcy zwróć uwagę na firmę Domy Drewniane Bartek z Radzynia Podlaskiego. Mają dobre opinie, działają na rynku od 25 lat, a rodzinny charakter tej firmy powoduje, że rzetelnie podchodzą do każdego zamówienia.

Skontaktuj się w sprawie budowy domu z drewna, biuro@domy-bartek.pl
Jak skorzystać z oferty?


Wybierz spośród propozycji jakie dla Ciebie przygotujemy

Spotkaj się z nami i zadaj wszystkie pytania bezpośrednio

Podpisujemy umowę i wspólnie pracujemy aby powstał Twój DOM
Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin
LUB
 
x
Wypełnij poniższy formularz, aby zobaczy ofertę (plik otworzy się w tej samej karcie, proszę czekać na jego załadowanie)